انواع کلاه ایمنی کاناسیف و بررسی جزئیات فنی آنها

1402 دی 18, دوشنبه
انواع کلاه ایمنی کاناسیف و بررسی جزئیات فنی آنها

کلاه ایمنی کاناسیف یکی از تجهیزات مهم ایمنی است که از مواد با کیفیت و طبق استاندارد های ایمنی بین المللی ساخته شده است. همچنین کلاه ایمنی کاناسیف، برای محافظت از سر در برابر سقوط اجسام و هرگونه ضربه و خراش طراحی شده است. بر اساس گزارشات حوادث صنعتی، شایع ترین علل آسیب به سر، صدمات ناشی از سقوط اجسام تیز و سنگین در حین کار هستند.

آسیب ناشی از عوامل مکانیکی روی پوست سر، جمجمه، مغز، گردن و نخاع تاثیر بدی می گذارد. در موارد شدید، این آسیب ها می تواند باعث ناتوانی دائمی یا حتی مرگ شود. با این حال، به خاطر داشته باشید که استفاده از انواع کلاه ایمنی عوامل خطرناک را از بین نمی برد، بلکه تنها از شدت عواقب آن می کاهد. کلاه ایمنی Canasafe دارای پوسته سختی است که ضربه را جذب می کند. حتی دارای سیستم نصب داخلی است که راحت بر روی سر قرار می گیرد. همچنین به خاطر داشتن فضایی بین داخل پوسته و سر، نحوه کاربرد بسیار راحتی دارد.

اما اینکه انواع کلاه Canasafe در محیط کار کدامند؟ نحوه کاربرد از آنها چگونه است؟ ما سعی کرده ایم همه این موارد را در این مقاله از ایمنکس مورد بررسی قرار دهیم تا هنگام خرید تجهیزات ایمنی مورد نظر خود با اطلاع کامل، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

کاربرد کلاه ایمنی کاناسیف در محیط کار

کلاه کاناسیف Canasafe برای استفاده در محیط های کاری پرخطر صنعتی و مهندسی مناسب است. استفاده از این کلاه ایمنی می تواند از سر و گردن کاربران در برابر ضربات، مواد شیمیایی، سقوط اجسام و تماس با جریان برق محافظت کند. طبق قانون، همه کارفرمایان باید بررسی کنند که همه کارکنان از تجهیزات حفاظت فردی به ویژه کلاه ایمنی به درستی استفاده می کنند. همچنین باید تجهیزات ایمنی را به طور مرتب بررسی شود و کارایی و شرایط انقضا آن را برای عمر مفید کلاه ایمنی در نظر بگیرند. اما به طور کلی، برخی از کاربردهای کلاه Canasafe عبارتند از:

ساخت و سازاستفاده در محیط های کاری ساختمانی برای کارگران ساخت و ساز، عمران، راه سازی و معدن
صنایعکاربرد در محیط های کاری صنعتی مانند کارخانه ها، کارگاه ها و صنایع تولیدی
کشاورزیدر محیط های کاری کشاورزی مانند مزارع، باغ ها و دامداری ها
حمل و نقلدر محیط های کاری حمل و نقل مانند راه آهن، فرودگاه ها و بنادر
خدمات عمومیدر محیط های کاری خدمات عمومی برای آتش نشان ها، پلیس ها و نیروهای شهرداری

کلاه ایمنی Canasafe با توجه به نوع کاربرد، دارای ویژگی های مختلفی است. به عنوان مثال، کلاه ایمنی مهندسی و ساختمانی کاناسیف که برای محیط های کاری ساختمانی طراحی می شوند، دارای لبه های بلندتری هستند تا از چشمان کارگران در برابر برخورد با اجسام پرتاب شده محافظت کنند. همچنین، کلاه ایمنی های کاناسیف که برای محیط های کاری صنعتی طراحی می شوند، دارای مقاومت بیشتری در برابر ضربات ناشی از سقوط اجسام سنگین هستند.

کلاه ایمنی کاناسیف یک محصول با کیفیت و ایمن است که می تواند از کارگران در برابر آسیب های جدی در محیط کار محافظت کند.

انواع کلاه کاناسیف

طبق استانداردها، رایج ترین و اساسی ترین نوع تجهیزات حفاظت فردی که برای محافظت از سر کارگر محسوب می شود، کلاه ایمنی است. با وجود تفاوت هایی که در ساختار آن ها می توان دید، این نوع کلاه های ایمنی دارای اجزای مشابهی هستند. کلاه ایمنی کاناسیف انواع مختلفی دارد. برای انتخاب و خرید کلاه ایمنی مناسب باید همه آن ها را بشناسید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین کلاه را برای استفاده روزانه خود انتخاب کنید. برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

کلاه کاناسیف صنعتی

کلاه صنعتی کاناسیف از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که مهمترین آنها عبارتند از:

 • پوسته خارجی مقاوم: پوسته خارجی از موادی مانند پلی کربنات، فایبرگلاس یا ABS طراحی می شود که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. این پوسته می تواند در برابر ضربات ناشی از سقوط اجسام سنگین، برخورد با لبه های تیز و سایر خطرات محیط کار مقاومت کند.
 • سیستم تعلیق راحت و ایمن: سیستم تعلیق کلاه صنعتی از بندها و اتصالاتی تشکیل شده که کلاه ایمنی را به سر کاربر متصل می کند. این سیستم باید از راحتی و ایمنی بالایی برخوردار باشد تا به طور محکم روی سر فرد قرار بگیرد و در صورت ضربه، از سر او محافظت کند.
 • نوار عرق گیر قابل تنظیم: نوار عرق گیر کلاه کاناسیف صنعتی از تعرق سر جلوگیری می کند. این نوار که در قسمت داخلی کلاه قرار دارد معمولاً از موادی مانند پارچه یا فوم ساخته می شود. نوار عرق گیر آن قابل تنظیم است تا کاربر بتواند آن را با توجه به اندازه سر خود تنظیم کند.
 • سوراخ های تهویه هوا: سوراخ های تهویه هوا کلاه ایمنی کاناسیف صنعتی از گرم شدن سر کارگر جلوگیری می کنند. این سوراخ ها معمولاً در قسمت بالای کلاه ایمنی قرار دارند و باعث می شوند که هوا در داخل کلاه جریان پیدا کند.
 • محافظ گوش: برخی از کلاه ایمنی های کاناسیف صنعتی دارای محافظ گوش هستند که از گوش کاربر در برابر صداهای بلند محافظت می کند. این محافظ معمولاً از موادی مانند فوم ساخته می شود و در قسمت بالای کلاه ایمنی قرار می گیرد.
 • محافظ چشم: محافظ چشم کلاه ایمنی صنعتی از چشم کاربر در برابر اجسام پرتابی، تابش نور خورشید و سایر خطرات مراقبت می کند. جنس این محافظ از پلی کربنات بوده و در قسمت جلویی کلاه ایمنی قرار می گیرد.

صنعتی با کیفیت بالا

در مکان های کاری صنعتی مانند معادن خطر آسیب به سر در حدی زیاد است که کلاه ایمنی صنعتی حتی باید دارای استاندارد بالاتری از EN 397 باشد. طبق ارزیابی ریسک در این شرایط کارگران باید به کلاه ایمنی صنعتی با کارایی بالا، یعنی کلاه ایمنی مطابق با استاندارد EN 14052 مجهز شوند.

کلاه ایمنی با استاندارد EN 14052 در مقایسه با کلاه ‌های ایمنی مطابق با استاندارد EN 397، دارای ویژگی‌های زیادی است. برای مثال اگر دو نیروی یکسان به این کلاه ها وارد کنیمُ متوجه می شویم که کلاه ایمنی صنعتی با کارایی بالا (EN 14052) می تواند این نیرو را بهتر مهار کند. زیرا در برابر ضربه های عمودی (در بالاترین نقطه پوسته)، ضربه اجسام تیز و ضربه های جانبی (از جلو، پشت و کناره ها) سر را به خوبی محافظت می کند.

متداول ترین روش برای افزایش خاصیت ضربه گیر کلاه ایمنی کاناسیف و ایجاد محافظت در برابر ضربه جانبی، قرار دادن یک لایه محافظ است که انرژی حاصل از ضربه را جذب و در نتیجه نیروهای وارد بر سر کارگر را کاهش می دهد. این بالشتک ها معمولا از پلی اورتان یا پلی استایرن با چگالی بالا ساخته می شوند.

3 مدل از کلاه ایمنی canasafe

کلاه‌های ایمنی Canasafe با ترکیبی از طراحی مدرن و استانداردهای ایمنی برتر، به عنوان یکی از گزینه ‌های برجسته در زمینه تجهیزات حفاظتی شناخته می ‌شوند. انواع این کلاه ها با در نظر گرفتن نیازهای کاربران حرفه‌ای و محیط‌ های مختلف کاری طراحی شده‌اند. 3 مدل اصلی از این کلاه عبارتند از:

کلاه ایمنی Canasafe مدل Impactor 1

نام کالاکلاه ایمنی iMPactoR I
کمپانی سازندهCanasafe
جنس/نوع پوستهپلی اتیلن سخت اشباع شده با املاح دفع کننده اشعه UV.مجهز به نقاط جاذب نیرو(EAP)
کاربردکلاه های ایمنی با حفاظت مناسب سر کارگران در برابر خطر سقوط اشیاء و برق گرفتگی تا 2000 ولت- کلاه های ایمنی با مصارف عمومی و حفاظت در برابر ولتاژهای پایین 2200 ولت
سایزتک سایز
رنگسفید- زرد-آبی- قرمز-سبز و طوسی
استاندارداستاندارد ملی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار. ANSI-ISEA Z 89.1
بسته بندیکارتن 20 عددی

کلاه ایمنی کاناسیف مدل Impactor 1 یک کلاه ایمنی استاندارد است که از سر و گردن در برابر ضربات و نفوذ محافظت می کند. این کلاه ایمنی از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته شد و دارای استاندارد های EN 397 و ANSI Z89.1 است.

استفاده طولانی مدت از این کلاه به سر و گردن فشار وارد نمی کند. یکی از مهم ترین ویژگی های این کلاه وجود فناوری EAP است که نقاط جذب انرژی هستند. در صورت ضربه شدید به کلاه، این سیستم انرژی را جذب کرده و از آسیب رسیدن به سر جلوگیری می کند.

کلاه کاناسیف دارای عایق الکتریکی بوده و به عنوان کلاه ایمنی ضد الکتریسیته ساکن شناخته می شود. همچنین می توانید همزمان با استفاده از این کلاه از وسایلی مانند چراغ، عینک و گوش گیر یا محافظ صورت هم استفاده کنید. این کلاه از نظر طراحی مدرن بوده، بسیار زیبا به نظر می رسد و دارای پیچی برای نگه داشتن بندهای کلاه است.

کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2

نام کالاکلاه ایمنی iMPactoR II
کمپانی سازندهCanasafe
جنس/نوع پوستهجنس ABS مخلوط شده با املاح مهار کننده اشعهUV -با بند عرق گیر قابل تعویض – مجهز به تنظیم سایز بصورت twizloc با طراحی چرخان ویژه Canasafe و pushloc قابل تنظیم – دارای شکاف هایی در قسمت فوقانی (جلویی) کلاه که باعث جریان هوا بین محیط داخل و پوسته ودر نتیجه تعدیل دما می شود. دارای شش نقطه اتصال بوسیله بند ابریشمی
کاربردکلاه ایمنی با کاربرد عمومی
سایزتک سایز
رنگسفید – زرد – آبی – قرمز- نارنجی و سبز
استاندارداستاندارد ملی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار. EN397-1995
بسته بندیکارتن 20 عددی

این کلاه از مواد ABS ساخته شده و برای مراکز پتروشیمی، نفت و گاز و پالایشگاه ها استفاده می شود. دو کانال تهویه در دو طرف کلاه قرار داده شده تا هوای داخل کلاه برای استفاده در محیط های گرم هوا را به راحتی تهویه کند و کاربر دچار تعریق نشود. این کلاه با وزن 390 گرم در برابر اشعه خورشید مقاوم است. همچنین از دیگر ویژگی های این کلاه می توان به پد تعریق، قابلیت تنظیم کلاه ایمنی در اندازه دلخواه و قابلیت نصب سایر تجهیزات ایمنی مانند چراغ قوه و گوشواره اشاره کرد. کلاه ایمنی Canasif طول عمر بالایی دارد و طبق استاندارد EN 397:2012+A1:2012 است.

کلاه ایمنی کاناسیف مدل 3 impactor

نام کالاکلاه ایمنی iMPactoR III
کمپانی سازندهCanasafe
جنس/نوع متعلقات داخلیجنس ABS مخلوط شده با املاح مهار کننده اشعهUV -با بند عرق گیر قابل تعویض – مجهز به تنظیم سایز بصورت twizloc با طراحی چرخان ویژه Canasafe و pushloc قابل تنظیم – دارای شکاف هایی در قسمت فوقانی (جلویی) کلاه که باعث جریان هوا بین محیط داخل و پوسته ودر نتیجه تعدیل دما می شود. دارای شش نقطه اتصال بوسیله بند ابریشمی
کاربردکلاه ایمنی با کاربرد عمومی
سایزتک سایز
رنگسفید – زرد – آبی – قرمز- طوسی- سبز – نارنجی و طلایی
استاندارداستاندارد EN397 و استاندارد ملی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار
بسته بندیکارتن 20 عددی

کاربرد این مدل بیشتر در پالایشگاه ها، پروژه های ساختمانی و نیروگاه ها است و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. این کلاه علاوه بر داشتن امکاناتی مانند شیارها برای تهویه، عرق گیر و سیستم نگهدارنده، دارای دستگاهی ستاره ای شکل است که به عنوان ضربه گیر عمل می کند و ایمنی کلاه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در پشت درپوش یک بند تنظیم کلاهک تعبیه شد که در ساخت آن از فناوری چرخشی استفاده می کند و به شما این امکان را می دهد تا اندازه آن را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید.

ویژگی ها و استانداردهای کلاه کار کاناسیف

به منظور محافظت کافی از سر کارگران و جلوگیری از اثرات مکانیکی، در انتخاب انواع و سبک های مختلف کلاه ایمنی دقت کنید. هنگام تصمیم گیری در زمان خرید یک کلاه ایمنی خاص، از جمله انتخاب کلاه ایمنی Canasif، کارفرما باید عوامل زیر را در نظر بگیرد:

 • جذب شوک: کلاه کار کاناسیف از موادی ساخته شده باشد که دارای خاصیت جذب شوک هستند. مواد این کلاه های ایمنی کار معمولاً از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یا پلی کربنات است. در یک آزمون شی با وزن ۵ کیلوگرم را به کلاه ایمنی می زنند. اگر کلاه توانست حداکثر نیروی وارده ۵۰۰ نیوتن را تحمل کند مورد تایید است.
 • مقاومت در برابر نفوذ: ویژگی مقاومت در برابر نفوذ این کلاه سر و گردن را در برابر نفوذ اجسام تیز و برنده مراقبت می کند. برای تست آزمون مقاومت در برابر نفوذ یک میله به وزن ۳ کیلو گرم با زاویه ۶۰ درجه به کلاه ضربه می ‌زند. این ویژگی باعث شد تا سطح خارجی کلاه کار از مواد مقاومی مانند پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یا پلی کربنات ساخته شود.
 • مقاومت در برابر شعله: مواد به کار رفته در کلاه ایمنی کاناسیف آن را در برابر شعله در محیط های کاری خطرناک ایمن نگه می دارد. پوشش این کلاه از مواد ضد حریق است که از شعله ور شدن کلاه کار جلوگیری می کند. برای تست ایمن بودن کلاه کاناسیف به مدت ده ثانیه آن را در معرض شعله می گذارند. اگر بعد از کنار زدن کلاه پوسته بیرونی بیش از ۱۵ ثانیه بسوزد این تجهیزات را تایید نمی کنند.

استانداردهای کلاه ایمنی کاناسیف

کلاه ایمنی کاناسیف دارای استاندارد های ایمنی بین المللی است. این کلاه می تواند سر و گردن کارگران را در برابر ضربه، نفوذ و شعله محافظت کند. این استاندارد برای کلاه های ایمنی Canasafe که در محیط های صنعتی، ساختمانی و سایر محیط های پرخطر هستند، استفاده می شوند. برخی از استانداردهای مهم این کلاه ایمنی عبارتند از:

 • استاندارد EN 397:یک استاندارد اروپایی که برای کلاه ایمنی های ایمنی صنعتی (IH) تعریف شده است. کلاه ایمنی صنعتی که مطابق با استاندارد EN 397 هستند، با علامت CE مشخص می شوند.
 • استاندارد AS/NZS 1801: استاندارد AS/NZS 1801 یک استاندارد استرالیایی است که با علامت AS/NZS 1801 می توان آن را شناخت.

EN 397 و AS/NZS 1801 استانداردهای مشابهی هستند که برای کلاه ایمنی های ایمنی صنعتی کاناسیف (IH) تعریف شده اند. تفاوت اصلی بین این دو استاندارد در این است که استاندارد EN 397 توسط اتحادیه اروپا و استاندارد AS/NZS 1801 توسط استرالیا و نیوزیلند تعیین شد. در ایران، کلاه ایمنی صنعتی باید مطابق با استاندارد EN 397 باشد.

نحوه استفاده صحیح از کلاه کار کاناسیف

کلاه کار کاناسیف یک وسیله ایمنی ضروری است که می تواند از سر و گردن در برابر آسیب محافظت کند. برای اینکه کلاه ایمنی Canasafe بتواند به طور موثر از شما محافظت کند، باید به طور صحیح از آن استفاده کنید. اولین نکته، انتخاب کلاه کار مناسب است. کلاه کار باید متناسب با اندازه سر باشد و به طور محکم روی سر شما قرار بگیرد. همچنین در ساخت آن باید استاندارد های ایمنی بین المللی رعایت شود.

پس از انتخاب کلاه کار کاناسیف مناسب، باید آن را تنظیم کنید تا به طور محکم روی سر شما قرار بگیرد. برای این کار، بند های کلاه را به گونه ای تنظیم کرده که از جلو و پشت سر شما به اندازه یک انگشت فاصله داشته باشد. کلاه ایمنی کاناسیف باید مرتباً بررسی شود تا از سالم بودن آن مطمن اگر کلاه کار شما آسیب دید فوراً آن را تعویض کنید. بهتر است از تولیدکنندگان بپرسید که بهترین راه نگهداری از این کلاه ایمنی چیست؟

چگونه کلاه ایمنی کاناسیف را انتخاب کنیم؟

خطرات فیزیکی و شیمیایی که زندگی افراد را در محیط های کاری مختلف تهدید می کند، باعث می شود تا از کلاه ایمنی برای محافظت از جان خود استفاده کنند. کلاه ایمنی کاناسیف، به دلیل ویژگی ها و مشخصات استثنایی از جمله وزن بسیار سبک و ساخت پی وی سی و سایر ویژگی های خاص یکی از بهترین کلاه ایمنی ها برای محیط های صنعتی و کارگاهی است. برای انتخاب کلاه کاناسیف مناسب، باید عوامل مختلفی از جمله نوع فعالیتی که انجام می دهید، محیط کار و بودجه خود را در نظر بگیرید:

نوع فعالیت

نوع فعالیتی که انجام می دهید، تعیین می کند که به چه نوع کلاه ایمنی از مدل کاناسیف نیاز دارید. اگر در محیطی کار می کنید که خطرات زیادی مانند سقوط اجسام سنگین، برخورد با لبه های تیز یا آتش سوزی وجود دارد، باید کلاه ایمنی با استاندارد EN 397 یا ANSI Z89.1 را انتخاب کنید. این نوع کلاه ایمنی از مواد با کیفیت بالاتری طراحی می شود و ویژگی های بیشتری مانند سیستم تعلیق راحت تر و وزن سبک تر را دارد.

محیط کار

کلاه کار کاناسیف دارای سیستم تعلیق راحت و قابل تنظیمی است که از ایجاد فشار روی سر جلوگیری می کند. این سیستم تعلیق به توزیع انرژی ضربه در سراسر سر کمک می کند و مانع آسیب دیدن سر و گردن می شود. اگر در محیطی کار می کنید که در معرض خطر آتش سوزی هستید، باید کلاه ایمنی با استاندارد EN 812 را انتخاب کنید. این نوع کلاه ایمنی از سر و گردن شما در برابر شعله ها محافظت می کند

بودجه

بودجه شما نیز در انتخاب کلاه مناسب کاناسیف نقش دارد. کلاه ایمنی استاندارد با کیفیت بالا معمولاً گران تر از کلاه های ایمنی دیگر هستند. به شما توصیه می کنیم قبل از خرید حتما مشاوره های لازم را از افراد متخصص بگیرید تا بتوانید کلاه ایمنی با کیفیت و مناسب را خرید کنید.

قیمت کلاه کاناسیف

باتوجه به مدل انتخابی و نوع رنگ بندی و کاربردهای مختلفی که دارد، قیمت کلاه ایمنی Canasafe ممکن است متفاوت باشد به نحوی که نوع کلاه ایمنی این مدل از تجهیزات در انواع مختلفی مانند کلاه ایمنی عمومی، کلاه ایمنی صنعتی، کلاه ایمنی آتش نشانی و کلاه ایمنی ساختمانی تولید می شود. قیمت این کلاه ایمنی ها با توجه به نوع آن ها متفاوت است.

 • استاندارد های ایمنی: کلاه کاناسیف با استاندارد های EN 397، ANSI Z89.1 و EN 812 تولید می شود. کلاه ایمنی با استاندارد های EN 397 و ANSI Z89.1 معمولاً گران تر از کلاه ایمنی با استاندارد ANSI Z89.1 است.
 • مواد اولیه: این نوع کلاه از مواد مختلفی مانند پلی کربنات، فایبرگلاس و ABS تولید می شود. اگر مواد اولیه با کیفیت بالاتر باشد معمولاً گران تر از کلاه ایمنی با مواد اولیه با کیفیت پایین تر هستند.
 • ویژگی های بیشتر: کلاه ایمنی کاناسیف ممکن است دارای ویژگی های بیشتر مانند سیستم تهویه، محافظ گوش، محافظ چشم و محافظ صورت باشد. کلاه ایمنی با ویژگی های اضافی معمولاً گران تر از کلاه ایمنی بدون ویژگی های اضافی است.

خرید کلاه ایمنی کاناسیف

یکی از راه های آسان و سریع برای تهیه محصول، خرید اینترنتی کلاه ایمنی کاناسیف است که می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. بدون نیاز به مراجعه به فروشگاه های لوازم ایمنی، کلاه ایمنی مورد نظر خود را خریداری کنید. در فروشگاه های اینترنتی، تنوع بیشتری از فروشگاه های فیزیکی دارند. به همین دلیل، می توانید با توجه به نیاز خود، کلاه ایمنی مناسب را انتخاب کنید.

برای خرید اینترنتی کلاه ایمنی، ابتدا باید سایز مناسب کلاه ایمنی را انتخاب کنید. برای این کار، دور سر خود را با متر اندازه گیری و با توجه به نوع محیط کار خودتان یکی را در نظر بگیرید.

پس از انتخاب سایز مناسب کلاه ایمنی، باید به سراغ مدل و رنگ مورد نظر خود بروید. در نهایت، با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، محصول ظرف چند روز کاری به دست شما خواهد رسید. قیمت کلاه ایمنی در فروشگاه های اینترنتی معمولاً کمتر از فروشگاه های حضوری است.

سخن آخر برای کلاه ایمنی کاناسیف

یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی داشتن یک کلاه ایمنی کاناسیف خوب است. همانطور که استفاده از برخی تجهیزات ایمنی در محل کار مهم است، انتخاب کلاه ایمنی مناسب نیز اهمیت بیشتری دارد. حفظ سلامت جسمانی در حین کار به خصوص در محیط های صنعتی بسیار واجب و ضروری است. به عنوان مثال در کارهای صنعتی و تولیدی که احتمال بروز حوادث مختلف وجود دارد، استفاده از تجهیزات ایمنی با کیفیت و رعایت اصول ایمنی کار بیشتر از هر اقدام دیگری لازم به نظر می رسد. اما انتخاب کلاه ایمنی مناسب و مطابق با استانداردهای روز دنیا می تواند بهترین عامل در حفظ جان کارگران در محیط کار باشد. برای همین توصیه می شود که هنگام خرید کلاه ایمنی کاناسیف به کیفیت و استانداردهای اصلی آن توجه کنید و حتی الامکان محصول مورد نظر خود را از فروشگاه های تجهیزات ایمنی معتبر مانند ایمنکس خریداری کنید.

سوالات متداول در کلاه کاناسیف

1- کلاه ایمنی کاناسیف چه استاندارد هایی را دارد؟

در زمان ساخت این نوع کلاه ایمنی استاندارد های EN 397 و ANSI Z89.1 رعایت می شود. این استاندارد ها نشان دهنده کیفیت و ایمنی کلاه هستند.

2- کلاه ایمنی Canasafe چه ویژگی هایی دارد؟

محافظت از سر و گردن در برابر ضربات، مقاومت در برابر نفوذ، راحتی، وزن سبک و سیستم تعلیق قابل تنظیم از مهمترین ویژگی های کلاه ایمنی Canasafe هستند.

3- کلاه ایمنی کاناسیف چه قیمتی دارد؟

قیمت آن باتوجه به مدل، رنگ و سایز آن متفاوت است.

ثبت نظر