کلاه هترمن مدل mk7

کلاه هترمن مدل mk7
جنس کلاه هترمن مدل mk7 از ABS است. قرارگیری نوار عرق گیر و جاذب در قسمت جلو یراق کلاه هترمن mk7، از خیس شدن کلاه در هوای گرم و رطوبت بیش از حد جلوگیری می کند.
تخمین هزینه ارسال
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد
قیمت کالا:
380٬000 تومان
معرفی

استفاده از کلیه تجهیزات ایمنی استاندارد مانند کلاه هترمن مدل mk7 می تواند مزایای زیادی در حفظ جان کارگران در محیط های کاری پرخطر داشته باشد. بررسی ها نشان می دهد که آسیب های ناشی از شغل های پرخطر در برخی موارد می توانند منجر به مرگ افراد شوند. در این میان فعالیت های ساختمانی و صنعتی، بیشترین سهم را از آسیب های شغلی منجر به مرگ را دارند.

متاسفانه 70درصد از حوادث ساختمانی و صنعتی، منجر به مرگ کارگران می شود. شایع ترین علل مرگ به سقوط از ارتفاع و ضربه به سر مربوط می شود. راهکارهای زیادی برای پیشگیری از آسیب های احتمالی وجود دارند که یکی از آنها استفاده از تجهیزات و کلاه ایمنی است.

اما انواع کلاه ایمنی، با توجه به ساختار و طراحی های مختلفی که دارند، ممکن است کاربردهای متفاوتی داشته باشند. یکی از استانداردترین کلاه ایمنی برای کارگاه های عمرانی و صنعتی، کلاه هترمن مدل mk7 است که ما در این راهنمای خرید و قیمت کلاه ایمنی mk7  از ایمنکس، سعی کرده ایم اطلاعات بیشتری را در مورد این کلاه ایمنی در اختیار شما قرار دهیم.

مشخصات فنی کلاه هترمن مدل mk7

توجه به ویژگی ها و مشخصات فنی کلاه های ایمنی مدل mk7، به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین و مناسب ترین نوع کلاه را برای کارهای عمرانی و صنعتی خریداری کنید. برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

جنس بدنه کلاه mk7

جنس کلاه هترمن مدل mk7 از ABS است. ABS (Acrilonitrile Butadiene Styrene) یک نوع پلیمر ترکیبی است که از ترکیب سه ماده اصلی اکریلونیتریل، بیوتادیئن و استایرن تشکیل می شود استفاده از ABS در ساخت کلاه‌های ایمنی مدل MK7 یا سایر انواع کلاه‌های ایمنی می‌تواند مزایای مختلفی داشته باشد.

ABS به عنوان یک ماده پلیمری باعث خواص مکانیکی مثل مقاومت در برابر ضربه در کلاه های ایمنی مدل mk7 می شود. ضمن اینکه استفاده از آن در ساخت کلاه ایمنی باعث افزایش مقاومت آنها در برابر حرارت می شود. کارگران در محیط های صنعتی می تواند از این کلاه در دماهای مختلف استفاده کنند.

جنس پارچه کلاه mk7

استفاده از جنس پارچه ابریشم برای ساخت کلاه ایمنی mk7 می تواند باعث نرمی و لطافت آن و در نهایت کاربرد راحت و آسان از کلاه شود. برای همین، کاربران در حین استفاده از کلاه در ساعات طولانی روز، احساس خستگی نخواهند کرد. ضمن اینکه پارچه ابریشم به خوبی تنفس‌پذیر است و اجازه می‌دهد تا هوا به خوبی درون کلاه جریان پیدا کند. برای همین استفاده از کلاه هترمن مدل mk7 در محیط های صنعتی و عمرانی می تواند از گرما و تعریق بیش از حد جلوگیری کند.

لبه دار بودن کلاه mk7

یکی از مهمترین ویژگی های فنی کلاه هترمن مدل mk7، لبه دار بودن آن است. چون کلاه های دارای لبه می توانند از برخورد و ضربه مستقیم به سر کارگران جلوگیری کنند. ضمن اینکه لبه دار بودن کلاه ایمنی ممکن است در شرایط باران یا برف به عنوان یک سپر موثر عمل کند و از ورود آب به داخل کلاه جلوگیری نماید. ضمن اینکه می تواند تاثیر زیادی در جلوگیری از تابش نور خورشید داشته باشد. این ویژگی های کلاه ایمنی mk7 برای محیط های کاری عمرانی و ساختمانی که در فضای باز انجام می گیرند، بسیار مهم هستند.

ویژگی های یراق کلاه ایمنی هترمن مدل MK7

یکی از مهمترین ویژگی انواع کلاه هترمن مدل mk7 به ساختار و طراحی یراق آنها مربوط می شود. جنس ابریشمی آن باعث افزایش مقاومت آن در برابر عوامل محیطی و شیمیایی مختلف می شود. ضمن اینکه یراق کلاه هترمن مدل mk7 کاملا ضد حساسیت است. این یراق با اتصال مناسب به سر، از بروز هرگونه ضربه مستقیم به سر جلوگیری می کند. ضمن اینکه امکان تبادل و تهویه هوا را می دهد.

قرارگیری نوار عرق گیر و جاذب در قسمت جلو یراق کلاه هترمن mk7، از خیس شدن کلاه در هوای گرم و رطوبت بیش از حد جلوگیری می کند. ضمن اینکه کاملا قابل شستشو و تعویض کردن است که به راحتی می توانید پس از هر بار استفاده از کلاه، آن را تمیز کنید.

استاندارد های کلاه هترمن مدل mk7

انواع کلاه های ایمنی، دارای استانداردها و گواهی نامه های لازم برای کار در ارتفاع و یا کار در محیط های پر خطر هستند. برخی از مهمترین استانداردهای کلاه ایمنی هترمن mk7 ،عبارتند از:

  • استاندارد EN 397:2012 : این استاندارد در کلاه ایمنی mk7 هترمن، به معنای این است که کلاه، مقاومت لازم در برابر ضربه و استحکام مکانیکی، حرارت، اشعه UV، مواد شیمیایی و سایر خطرات محیطی را دارد. حتی این استاندارد، تولیدکنندگان را ملزم به رعایت سیستم تنظیم اندازه و سایز کلاه ایمنی می کند. چرا که سایزبندی کلاه های ایمنی باید کاملا استاندارد باشد تا به طور مناسب روی سر کارگران قرار بگیرد و جابجا نشود.
  • استاندارد مرکز تحقیقات وزارت کار: کلاه ایمنی مدل mk7 از شرکت هترمن استاندارد های لازم از مرکز تحقیقات وزارت کار ایران را دارد. این استاندارد نشان می دهد که محصول مورد نظر، مقاومت لازم برای کار در محیط های پرخطر عمرانی و صنعتی را دارد

در هنگام خرید تجهیزات ایمنی بهتر است به استانداردهای آنها توجه کنید. استفاده از تجهیزات ایمنی غیر استاندارد ممکن است منجر به بروز آسیب ها و خسارت های جانی جبران ناپذیر زیادی شود.

انواع رچت در کلاه هترمن مدل mk7

باتوجه به نوع کلاه ایمنی mk7 و کاربرد آن در محیط های صنعتی و عمرانی، توجه به سایز بندی و نحوه تنظیم سایز آن بسیار مهم است. برای همین انواع مختلفی از رچت در کلاه های ایمنی طراحی شده اند که سایز بندی و تنظیم سایز آنها را در حین کار راحت تر می کند. سه نوع مهم از آنها در کلاه هترمن مدل mk7، عبارتند از:

رچت دکمه ای فشاری (Push Lock)

به طور کلی، رچت دکمه‌ای فشاری یا Push Lock یک نوع ساده از سیستم تنظیم کلاه ایمنی است که با استفاده از یک دکمه، می‌توان بند کلاه را تنظیم کرد. این نوع رچت از یک زبانه و دکمه تشکیل شده است. زبانه به کلاه ایمنی متصل می‌شود و دکمه در قسمت پشت زبانه قرار دارد. با فشار دادن دکمه، زبانه آزاد شده و این امکان را به کاربر می‌دهد که سایز کلاه ایمنی را به راحتی تغییر دهد.

این مدل از رچت معمولاً برای کلاه‌های ایمنی عمومی استفاده می‌شود و به دلیل سادگی و سرعت تنظیم، در محیط‌های کاری با خطرات کم یا متوسط بسیار مناسب است. از آنجا که تنظیم این نوع رچت با یک دکمه انجام می‌شود، کاربران به سرعت می‌توانند کلاه ایمنی خود را تنظیم و به سایز دلخواه خود تنظیم کنند.

رچت چرخشی (Well Ratchet)

نوع دیگر رچت در کلاه ایمنی mk7، رچت چرخشی است که نسبت به نوع دکمه ای فشاری دقیق تر بوده و در هنگام استفاده از آن می توانید بند کلاه را با دقت بیشتری تنظیم کنید. کارفرمایان و کارگران باید از اهمیت استفاده از آن آگاه باشند. استفاده از این رچت، یکی از بهترین راه‌های افزایش راحتی و ایمنی کاربر در حین کار است.

رچت آسان بازشو (Easy Open)

این نوع رچت دارای یک دکمه است که با فشار دادن آن می توان بند کلاه را به راحتی باز کرد. یکی از بهترین گزینه‌ ها برای محیط‌ های کاری با خطرات زیاد است. این رچت، به کاربر اجازه می ‌دهد تا به سرعت و به راحتی، کلاه ایمنی عایق برق هترمن مدل mk7 را تنظیم کند و از سر و صورت خود در برابر خطرات مختلف محافظت کند. توجه داشته باشید که پس از تنظیم سایز کلاه ایمنی، باید اهرم را به طور کامل رها کنید تا زبانه به طور محکم در جای خود قفل شود.

باتوجه به انواع رچت در کلاه های ایمنی mk7 از برند هترمن می توانید سایز آن را از 53 تا 64 سانتی متر تنظیم کنید. اما یکی از مهمترین نکته در خرید کلاه ایمنی هترمن، این است که مناسب ترین نوع کلاه را با توجه به سایز سر خودتان انتخاب کنید.

خرید کلاه هترمن مدل mk7

روش ها و مراکز فروش زیادی وجود دارند که می توانید کلیه تجهیزات ایمنی مورد نیاز خود را از آنجا خریداری کنید. اما در خرید کلاه ایمنی mk7، باید به کیفیت محصول در کنار قیمت آن توجه کنید. اگر چه قیمت کلاه ایمنی mk7 ممکن است از 330.000 تا 450.000 تومان متغیر باشد، اما توجه به کیفیت آن می تواند تاثیر زیادی در عملکرد و حتی طول عمر و نگهداری از آن داشته باشد.

اما با این حال، در هنگام خرید کلاه ایمنی برای محیط‌های صنعتی و عمرانی باید به چند نکته مهم توجه کنید، از جمله:

  • مطمئن شوید که کلاه ایمنی مورد نظر شما استانداردهای ایمنی مربوطه، مانند استاندارد EN 397 یا ANSI Z89.1، را دارد.
  • جنس آن باید از مواد مقاوم در برابر ضربه مانند پلی‌اتیلن (PE) یا ABS باشد تا به سختی و استحکام کافی برای مقاومت در برابر ضربات فیزیکی را داشته باشند. کلاه ایمنی mk7 باید دارای سیستم سایز بندی راحت و مناسب باشد تا شما بتوانید در شرایط کاری خود، به راحتی سایز آن را تغییر دهید. ضمن اینکه وزن آن نباید زیاد سنگین باشد.

در هنگام خرید کلاه ایمنی، حتما به این موارد توجه کنید. ضمن اینکه روش های مختلفی برای خرید اینترنتی انواع تجهیزات ایمنی در فروشگاه های معتبری مانند ایمنکس وجود دارند. خرید اینترنتی کلاه ایمنی mk7 ،مزایای زیادی دارد. یکی از مهمترین آنها این است که در فروشگاه های اینترنتی می توانید مشخصات فنی انواع کلاه ها را با هم مقایسه کرده و باتوجه به نیاز خود، بهترین و مناسب ترین نوع آن را خریداری کنید.

سخن آخر برای کلاه هترمن مدل mk7

استفاده از انواع تجهیزات ایمنی در محیط های کاری و به خصوص صنعتی و عمرانی، یکی از ملزمات اصلی قوانین کار محسوب می شود. چرا که استفاده از انواع تجهیزات ایمنی می تواند تاثیر بسیار زیادی در حفظ جان و سلامت کارگران و کاربران داشته باشد. اما استفاده صحیح و انتخاب بهترین و باکیفیت ترین نوع کلاه هم تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از بروز این صدمات خواهد داشت.

یکی از این تجهیزات که کاربرد بسیار زیادی در محیط های صنعتی و مشاغل عمرانی دارد، استفاده از کلاه هترمن مدل mk7 است. طراحی و ساخت آن به گونه ای است که می تواند از بروز آسیب های احتمالی و جدی در این محیط ها جلوگیری کند. از طرفی هم، قیمت کلاه ایمنی mk7 در فروشگاه های مختلف ممکن است تا حدودی با هم متفاوت باشند. اما خرید از فروشگاه های معتبر مانند ایمنکس، خیال شما را بابت تضمین کیفیت و مناسب بودن قیمت آن راحت می کند.

پس اگر قصد خرید کلاه ایمنی mk7 هترمن را دارید بهتر است برای اطمینان از قیمت و اطلاع از خرید و نحوه ارسال آن، با ایمنکس تماس بگیرید.

سوالات متداول در کلاه هترمن mk7

1. آیا کلاه ایمنی mk7 برای کار در ارتفاع مناسب است؟

بله! کلاه mk7 از هترمن به گونه ای طراحی و ساخته شده است که می توانید از آن در محیط های کار در ارتفاع هم، استفاده کنید. چرا که مقاومت آن در برابر ضربه های احتمالی بسیار زیادی است.

2. معایب استفاده از کلاه هترمن، مدل mk7 چیست؟

این کلاه محافظت و مقاومت لازم در برابر خطرات الکتریکی را ندارد و به اندازه سایر کلاه های ایمنی، عایق نیست. برای همین استفاده از آن در محیط های کاری با خطر برق گرفتگی، توصیه نمی شود.

3. آیا امکان خرید عمده کلاه mk7 برند هترمن از ایمنکس وجود دارد؟

بله! در فروشگاه اینترنتی تجهیزات ایمنی ایمنکس، برای کسب رضایت حداکثری مشتریان، کلیه شرایط خرید و ارسال محصول به صورت تکی و عمده وجود دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط خرید و حتی نحوه ارسال محصول با ایمنکس تماس بگیرید.

مشخصات
ویژگی خاص
رچت دکمه ای فشاری | رچت آسان باز شو | رچت چرخشی ضربه گیر کف سر نوار تنظیم سایز (53 تا 64 سانتی متر) نوار عرقگیر پیشانی نوارهای نگهدارنده ابریشمی سوراخ های تهویه هوا یا ventilation
جنس بدنه
abs
وزن
300 گرم
دارای استاندارد
EN 397 :2012 تاییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار
ساخت کشور
ایران
مناسب برای
کارگاه های عمرانی و صنعتی
مقاوم در برابر
سقوط و ضربه
مدل
mk7
جنس پارچه
ابریشم
لبه
دارد
قابلیت نصب تجهیزات
شیلد, چراغ قوه پیشانی, گوشی رو کلاهی, بند زیر چانه
مورد تایید
دارای استانداردهای مرکز تحقیقات ایران، استاندارد ANSI آمریکا و استاندارد CE - EN اروپا می باشد.
لوازم جانبی
بند زیر چانه بند یدک کلاه عینک محافظ چشم
مناسب برای کار در ارتفاع
هست
عایق برق
نیست
بند
دارد