دستکش ایمنی ضد حلال DPL Interface Plus Safety Gloves | dpl

دستکش ایمنی ضد حلال DPL Interface Plus Safety Gloves | dpl
دستکش ضد حلال Dpl یکی از بهترین دستکش های حفاظت دست و دستکش ضد مواد در انواع صنایع می باشد. این محصول دارای استاندارد EN388:20022.2.4.4 و ASTM D210_08 است. این دستکش دارای مقاومت بالایی در برابر اسید ها و باز های معدنی و آلی است.
تخمین هزینه ارسال
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد
قیمت کالا:
140٬000 تومان
معرفی

دستکش ایمنی ضد حلال dpl یکی از بهترین دستکش های حال حاظر بازار برای کار در مراکز خاص و شیمیایی است که خطر اسیب رسیدن به دستان کارگران و متخصصان بالا می باشد. ضمن اینکه دستکش ضد حلال dpl به دلیل کیفیت خوبی که دارند در برابر اجسام تیز مقاوم هستند و در اکثر مراکز پزشکی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند. اما استفاده و خرید دستکش کار دی پی ال با برخی نکات مهم همراه است که ما در این مقاله از ایمنکس سعی کرده ایم همه موارد آن را مورد بررسی قرار دهیم.

اهمیت استفاده از دستکش ایمنی ضد حلال DPL

دستکش نیتریل dpl جزء تجهیزات حفاظت فردی ضروری در محیط هایی است که قرار گرفتن در معرض مواد مضر یا عوامل بیماری زا نگران کننده است. برخلاف دستکش‌های لاتکس که می‌تواند در برخی افراد واکنش‌های آلرژیک ایجاد کند، دستکش ضد حلال dpl از لاستیک مصنوعی ساخته شده‌اند که ضدحساسیت است. حتی جایگزینی مطمئن برای افراد دارای حساسیت به لاتکس است.

علاوه بر این، نیتریل در برابر مواد شیمیایی از جمله روغن ها و اسیدها بسیار مقاوم است و این دستکش را برای استفاده در محیط های پزشکی، آزمایشگاهی و صنعتی ایده آل می کند. این مقاومت تضمین می کند که دست کاربران در برابر مواد شیمیایی مضر محافظت می شود و ایمنی کلی در شرایط کاری خطرناک را افزایش می دهد.

یکی دیگر از مزایای قابل توجه دستکش های نیتریل DPL، استحکام و مقاومت بالای آنها در برابر سوراخ شدن است که در محیط های پرخطر مانند بیمارستان ها و کلینیک هایی که با ابزارهای تیز و مواد خطرناک زیستی کار می کنند، بسیار مهم است.

همچنین دستکش ایمنی ضد حلال DPL درجه بالاتری از دقت و حساسیت را ارائه می دهند. این ویژگی به ویژه برای متخصصان پزشکی که نیاز به انجام وظایف ظریف دارند مهم است. علاوه بر این، دستکش‌های نیتریل به گونه‌ای طراحی می شوند که می‌تواند خستگی دست را در طول پوشیدن طولانی مدت کاهش دهد. این ترکیب دوام، راحتی و ایمنی، دستکش‌های نیتریل DPL را به ابزاری حیاتی برای حفظ بهداشت و محافظت از کاربران در برابر خطرات سلامتی در محیط‌های مختلف حرفه‌ای و خانگی تبدیل می‌کند.

مشخصات دستکش نیتریل dpl

دستکش ایمنی دی پی ال یکی از دستکش هایی است که با مشخصات کامل و واضح در بازار به فروش می رسد تا خریداران بتوانند دستکش مورد نیاز خودشان را خریداری نمایند. برخی از مهم ترین مشخصات دستکش ایمنی ضد حلال DPL ، عبارتند از:

جنسنیتریل
استانداردEN388 , EN374
ضد لغزشبله
ضد آببله
وزن100 گرم

کاربرد‌های دستکش ایمنی دی پی ال

دستکش های نیتریل DPL بسیار متنوع هستند و به دلیل دوام و مقاومت شیمیایی در صنایع مختلف کاربرد دارند. در بخش مراقبت های بهداشتی، این دستکش ها برای محافظت از پرسنل پزشکی و بیماران از انتقال عوامل عفونی در طول معاینات، جراحی ها و سایر اقدامات پزشکی ضروری هستند.

دستکش ایمنی ضد حلال DPL در برابر انواع عوامل بیماری زا مقاوم بوده که همین وضعیت می تواند از بروز بیماری ها بین افراد پیشگیری کند.

به طور مشابه، در روش‌های دندان‌پزشکی، دستکش‌های نیتریل DPL از کارکنان و بیماران با جلوگیری از آلودگی متقاطع در طی اقدامات دندان‌پزشکی، که اغلب شامل قرار گیری در معرض مایعات بدن و ابزار تیز است، محافظت می‌کنند.

علاوه بر مراقبت‌های بهداشتی، دستکش ضد حلال dpl در بخش‌های صنعتی و شیمیایی نیز حیاتی هستند، جایی که کارگران اغلب در معرض مواد شیمیایی خشن و مواد سمی هستند. خواص مقاوم در برابر مواد شیمیایی نیتریل، این دستکش‌ها را برای کار با حلال‌ها، روغن‌ها و عوامل اسیدی یا سوزاننده بدون تخریب مناسب می‌کند.

بنابراین استفاده از دستکش ایمنی دی پی ال از دست‌های کارگران در برابر سوختگی‌های شیمیایی و آسیب‌های دیگر محافظت می‌کند. در آزمایشگاه‌ها، دستکش‌های نیتریل DPL هنگام کار با مواد شیمیایی آزمایشگاهی و انجام آزمایش‌ها، می تواند باعث امنیت جانی افراد شود. حتی محیطی امن و عاری از آلودگی را تضمین می‌کنند.

نحوه استفاده صحیح از دستکش ایمنی ضد حلال dpl

استفاده صحیح از دستکش ایمنی ضد حلال DPLبرای اطمینان از حداکثر محافظت و اثربخشی بسیار مهم است. در هنگام خرید دستکش ایمنی دی پی ال مهم است که به مناسب بودن سایز آن توجه کنید. استفاده از دستکش‌های خیلی بزرگ در حین کار ممکن است لیز بخورند یا لمس اشیاء را دشوار کنند. در حالی که دستکش‌های خیلی تنگ می‌توانند باعث ناراحتی یا حتی پاره شوند. قبل از استفاده دستکش ضد حلال dpl ، مطمئن شوید که دستانتان تمیز و خشک هستند. این کار خطر آلوده شدن دستکش ها را کاهش می دهد. همچنین باعث می شود که آن ها را راحت تر به تن کنید.

قیمت دستکش ایمنی دی پی ال

قیمت دستکش نیتریل dpl به دلیل نوسانات موجود در بازار دائما در حال تغییر است. اما اگر قصد خرید دستکش ایمنی ضد حلال DPL را دارید بهتر است محصول مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبری مانند ایمنکس خریداری کنید. تا از کیفیت و استاندارد بودن انها مطمئن شوید. چون این فروشگاه ها، اقدام به فروش بدون واسطه می کنند. این موضوع باعث کاهش قیمت نهایی کالا ها پایین تر از بازار آزاد باشد.

سوالات متداول در دستکش ضد حلال dpl

1. دستکش های نیتریل DPL با دستکش های لاتکس چه فرقی دارند؟

در حالی که هر دو دستکش لاتکس و نیتریل معمولاً در صنایع مختلف کاربرد دارند. دستکش های نیتریل به دلیل خواص ضد حساسیت، دوام برتر و مقاومت در برابر مواد شیمیایی و سوراخ شدن کاربرد بهتری دارند.

2. آیا می توان از دستکش های نیتریل DPL برای اهداف مختلف استفاده کرد؟

بله، دستکش های نیتریل DPL همه کاره هستند. به دلیل محافظت و دوام عالی می توانند در کاربردهای مختلف از جمله تنظیمات پزشکی، صنعتی و حمل و نقل مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرند.

3. چگونه دستکش ایمنی ضد حلال DPL را به درستی دور بریزم؟

دستکش های نیتریل DPL باید مطابق با مقررات و دستورالعمل های محلی دور ریخته شوند. آنها ممکن است زباله های پزشکی تلقی شوند. حتی نیاز به دفع مناسب در تاسیسات مشخصی داشته یا در شرایط خاصی قابل بازیافت باشند.

4. آیا دستکش ایمنی دی پی ال قابلیت استفاده مجدد را دارند؟

خیر، دستکش های نیتریل DPL دستکش های یکبار مصرف هستند و نباید مجددا مورد مصرف شوند، چرا که می تواند منجر به انتقال پاتوژن ها و سایر آلاینده ها شود که خطر انتفال بیماری را افزایش می دهند.

مشخصات
برند
DPL
ویژگی خاص
ایمنی
ساخت کشور
چین
جنس
نیتریل
ساق
بلند