گوش گیر اسفنجی تری ام 3M مدل کلاسیک |3M Sponge earplugs Classic

گوش گیر اسفنجی تری ام 3M مدل کلاسیک |3M Sponge earplugs Classic
گوشی ایرپلاگ اسفنجی ام تری مدل کلاسیک، با استاندارد های بین‌المللی سازگاری دارد و فوم آن از جنس TPE یا فوم پلی ‌اورتان ساخته شده که کاملاً بدون حساسیت است.
تخمین هزینه ارسال
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد
قیمت کالا:
8٬000 تومان
معرفی

استفاده از گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M کلاسیک بسیار ساده و راحت است و می‌توانید از آن در هر موقعیتی، از جمله در حالت خواب، مطالعه و انجام پروژه‌های ساختمانی استفاده کنید. این دسته از گوش‌گیرها به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای حفاظت از گوش‌ها در دسته گوشی‌های ایمنی ایرپلاگ شناخته می‌شوند.

طراحی ساده و کاربردی گوشی اسفنجی 3M، امکان استفاده آسان و راحت را برای کاربران فراهم می‌کند. همزمان با قرار گرفتن این گوشی‌ها در گوش، می‌توانید به طور موثری از نویزها و صداهای مزاحم محیطی جلوگیری کنید و در عین حال از کیفیت صدایی طبیعی و شفافیت حفظ شده در هنگام مطالعه یا کار کردن لذت ببرید.

با توجه به اینکه گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M از جنس اسفنجی هستند، به راحتی به شکل گوش هر فرد سازگاری پیدا می‌کنند و در طول استفاده نیز بسیار راحت و ارتفاع از روی گوش افراد قرار می‌گیرند. با استفاده از گوشی ایرپلاگ 3M مدل کلاسیک می‌توانید از آسیب‌های ناشی از صداهای بلند و نویزهای مزاحم در محیط‌های مختلف محافظت کنید و به سلامت شنوایی خود مراقبت کنید. پس اگر قصد انتخاب و خرید گوشی ایمنی مانند ایرپلاگ اسفنجی 3M کلاسیک را دارید این راهنمای خرید از ایمنکس را بخوانید.

ویژگی های گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک

گوشی ایرپلاگ اسفنجی ام تری مدل کلاسیک، با استاندارد های بین‌المللی سازگاری دارد و فوم آن از جنس TPE یا فوم پلی ‌اورتان ساخته شده که کاملاً بدون حساسیت است. اما، بعد از استفاده بهتر است آن را دور بیاندازید. زیرا اسفنج استفاده شده در آن قابل شستشو نیست و استفاده مجدد از آن توصیه نمی‌ شود. گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M کلاسیک که در آمریکا تولید می‌ شود، با وزن بسیار سبک و شکل استوانه ‌ای دایره ‌ای، فقط در رنگ زرد تولید می ‌شود. سایر ویژگی های گوشی اسفنجی 3M، عبارتند از:

  1. جنس اسفنجی: گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک از جنس اسفنجی ساخته شده است که باعث جلوگیری از ورود صدا های ناخواسته می‌ شود.
  2. انعطاف‌پذیری بالا: طراحی انعطاف‌پذیر گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک امکان استفاده راحت و مناسب در هر شرایطی را فراهم می‌کند.
  3. مناسب برای محیط‌های مختلف: گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M، در مقابل محیط ‌های مرطوب و خشک و همچنین محیط‌ های با نویز بالا کارایی دارد.
  4. حفاظت در برابر خاک: با جلوگیری از ورود خاک و ذرات جامد به گوش، گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک ایمنی بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند.
  5. کاهش صدا: با کاهش یا حذف صدا های بلند تا 29 دسی ‌بل، این گوشی به کاربران امکان می‌ دهد در محیط‌ های پرنویز به راحتی کار کنند.

کاربرد گوشی ایرپلاگ 3M مدل کلاسیک

با توجه به مقاومت و کارایی بالا، گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک به عنوان انتخابی ایده‌آل برای صنایعی مانند نجاری، تراشکاری، ساختمانی و سایر صنایع با شرایط کاری نیازمند، محسوب می شود. گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک به عنوان ابزاری مهم در حفظ سلامت و ایمنی کارگران در محیط‌های کاری با شرایط خطرناک و صدای بالا شناخته می‌شوند و در کاهش خطرات ناشی از صداهای زیاد و نویزهای محیطی مؤثر هستند.

خرید گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک

استفاده از گوشی ‌های ایرپلاگ اسفنجی 3M کلاسیک، در محیط‌های پرصدا و شلوغ می‌توانند باعث افزایش آرامش و تمرکز بیشتری شود. با استفاده از این گوشی‌ها، می‌توانید از صداهای ناخواسته محیط خارجی و ورود خاک و ذرات جامد به گوش خود جلوگیری کنید. اما بهتر است محصول مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبری مانند ایمنکس انجام دهید تا از کیفیت آن مطمئن باشید. قبل از خرید گوشی اسفنجی 3M، می توانید از طریق تماس با ایمنکس اطلاعات بیشتری را در زمینه قیمت و نحوه ارسال محصول دریافت کنید.

سوالات متداول در گوشی ایرپلاگ 3M مدل کلاسیک

1. جنس گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک چیست؟

گوشی ایرپلاگ اسفنجی ام تری مدل کلاسیک، از جنس اسفنجی ساخته می شود.

2. آیا گوشی ایرپلاگ اسفنجی ام تری مدل کلاسیک انعطاف‌پذیری دارد؟

این گوشی انعطاف‌ پذیری بالایی دارد که امکان استفاده راحت در هر شرایطی را فراهم می‌کند.

3. آیا گوشی ایرپلاگ اسفنجی ام تری مدل کلاسیک برای محیط‌ های مرطوب مناسب است؟

بله، گوشی ایرپلاگ برای محیط‌ های مرطوب و خشک مناسب است.

4. چه استاندارد هایی در ساخت و طراحی گوشی اسفنجی 3Mرعایت می شود؟

گوشی ایرپلاگ اسفنجی ام تری مدل کلاسیک، مطابق با استاندارد EN352 تولید می شود.

5. آیا گوشی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل کلاسیک برای صنایع خاصی کاربرد دارد؟

بله، گوشی ایرپلاگ اسفنجی ام تری مدل کلاسیک برای مشاغلی نظیر نجاری، تراشکاری و صنایع دیگر بسیار مناسب است.

مشخصات
جنس بدنه
فوم پلی ارتان
وزن
10 گرم
قابلیت نصب بر روی کلاه
ندارد
ساخت کشور
آمریکا
مدل
ear classic
رتبه کاهش سر و صدا (NRR)
25db
جنس گوشی
اسفنج