هارنس راپل فرود RB-40D کایا ا RAPPELLING BELT KAYA SAFETY MODEL RB-40D

هارنس راپل فرود RB-40D کایا ا RAPPELLING BELT KAYA SAFETY MODEL RB-40D
هارنس راپل فرود RB-40D کایا از یک بند پلی استر محکم به عرض 40 میلی متر درست شده است. از این رو، RAPPELLING BELT KAYA SAFETY MODEL RB-40D دوام و استحکام بسیار زیادی دارد.
*
تخمین هزینه ارسال
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد
معرفی

هارنس راپل فرود rb-40d کایا، یکی از تجهیزات ایمنی محکم و مناسب برای فرود های اضطراری در نظرگرفته می شود. این نوع از تجهیزات ایمنی با ساختار منحصر به فرد و استحکام بی نظیری که دارد می تواند از سقوط افراد و آسیب های احتمالی در حین فرود جلوگیری کند.

استفاده از آن در شرایط کاری سخت‌ و کار در ارتقاع های بلند توصیه می شود. این در حالی است که انواع مختلفی از هارنس ها و تجهيزات فرود در بازار وجود دارند که ممکن‌ است خرید بهترين تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع و مناسب ترین نوع از هارنس را برای شما سخت کند.

برای همین، ما در این مقاله از ایمنکس سعی کرده ایم اطلاعات کامل و جامعی را در مورد این‌ محصول ارائه دهیم. پس اگر قصد خرید این تجهیزات ایمنی را دارید برای اطلاعات کامل تر این مقاله را تا انتها بخوانید.

مشخصات فنی راپل فرود rb-40d کایا

هارنس راپل فرود RB-40D کایا، به عنوان یکی از ابزارهای مهم فرود اضطراری در نظر گرفته می شود. این هارنس، از یک بند پلی استر محکم به عرض 40 میلی متر درست شده است که نقش بسیار مهمی در استحکام آن دارد.

این نوع کمربندها معمولاً برای فعالیت‌هایی همچون صعود و نزول از ارتفاعات، کوهنوردی، ورزش‌های اکستریم، یا هر فعالیتی که به حفظ امنیت و ايمني در صورت اضطراری نياز داشته باشد، استفاده می‌شوند.

هارنس ایمنی RB-40D کایا از مواد با کیفیت بالا و 100% پلی‌استر تهیه شده که کاملا مقاوم و مستحکم است. از این رو می تواند وزن افراد را در حین فرود و سقوط های احتمالی حفظ کند.

پلی‌استر، یک جنس مصنوعی است که بر اساس پلیمرهای استر ساخته می‌شود. این مواد معمولاً خواص مقاومت بالا در برابر رطوبت، سایش، و خشکی دارند. از پلی‌استر در تولید لباس‌ها و تجهیزات ایمنی به دلیل خصوصیات مقاومی که دارد، به طور گسترده استفاده می‌شود.

در هنگام خرید کمربند ایمنی کار در ارتفاع، انتخاب جنس مناسب مهم است تا ایمنی و کارایی محصول تضمین شود. برای همین طراحان و تولید کنندگان این هارنس، از پلی استر برای ساخت آن استفاده کرده اند تا کیفیت و استحکام آن کاملا تضمین شده باشد. حتی استفاده از جنس پلی استر در ساخت و طراحی هارنس راپل فرود rb-40d کایا باعث بهبود سایر خصوصیات فیزیکی و مکانیکی آن می شود.

این هارنس، از سایزهای متنوع از 2XL تا S، برای افراد با وزن های مختلف بدنی کاملا قابل تنظیم است. ضمن اينکه هارنس راپل فرود rb-40d کایا دارای وزنی حدود 322 گرم است که باعث می شود نسبت به سایر هارنس های دیگری وزن مناسب تری را داشته باشد. با توجه به ویژگی‌های مذکور، استفاده از هارنس RB-40D کایا به عنوان یک تجهیز ایمنی در فعالیت‌های فرود اضطراری، کوهنوردی، یا ورزش‌های اکستریم توصیه می‌شود.

استانداردهای هارنس راپل فرود rb-40d کایا

این هارنس، دارای استاندارد ISO 9001:2008 است. استاندارد ISO 9001:2008 نشان می دهد که سازمان یا شرکت تولیدکننده، این محصول را کاملا مطابق با استانداردهای مدیریت کیفیت جهانی طراحی کرده است.

استاندارد ISO 9001:2008 به کیفیت محصولات توجه زیادی دارد و از کلیه تولید کنندگان تجهیزات ایمنی می خواهد که محصولات خود را مطابق با استانداردهای لازم طراحی کنند. زمانی که محصول مورد نیاز شما استاندارد لازم را داشته باشد، خیالتان از نظر استحکام و عملکرد آن کاملا مطمئن خواهد بود.

هارنس راپل فرود rb-40d یکی از محصولات معروف از شرکت امنیت کایا است. این شرکت از سال 1996 در ترکیه و در زمینه تولید تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع فعالیت می‌کند.

این شرکت به طور اختصاصی محصولات و تجهیزاتی که کارگران در فعالیت‌های ارتفاعی مانند کار در ساختمان‌ها، برج‌ها، سازه‌های بلند و سایر مکان‌های با ارتفاع بالا نیاز دارند، را طراحی و تولید می کند.

امنیت کار در ارتفاع از اهمیت بسیاری برخوردار است و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب مانند انواع هارنس، از وقوع حوادث احتمالی مانند سقوط و فرود جلوگیری کرده و سلامت و ایمنی کارگران را تضمین می‌کند.

شرکت امنیت کایا با سال‌ها تجربه و تخصص در این زمینه، بهبود و توسعه محصولات خود را در دستور کار قرار می دهد تا تجهیزاتی با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای امنیتی را طراحی و تولید کند.

اجزای تشکیل دهنده راپل فرود rb-40d کایا

انواع مختلفی از هارنس ها ممکن است از اجزاء مختلفی تشکیل شده باشند. بر همین اساس، اجزاء اصلی تشکیل دهنده هارنس راپل فرود rb-40d کایا، عبارتند از:

سکگ های قابل تنظیم و سریع

به طور کلی، هارنس راپل فرود rb-40d کایا به سگک‌های قابل تنظیم سریع و قابل تنظیمی مجهز است، که این ویژگی‌ها به افراد این امکان را می‌دهد که به سریع و آسان اندازه سگک‌ها را تنظیم کرده و هارنس را متناسب با سایز بدن و حتی شرایط سقوط شان تنظیم کنند.

سگک ‌ها، باعث اتصال محکم هارنس به بدن می‌شوند و با توجه به اینکه قابل تنظیم هستند، هارنس را به سرعت و با دقت به اندازه دلخواه فرد تنظیم می شوند. این ویژگی‌ها به کاربران این امکان را می‌دهد تا هارنس را با راحتی و به سرعت برای اندازه‌ها و شرایط مختلف تنظیم کنند.

بند محکم و مقاوم

بند هارنس راپل فرود rb-40d کایا از پلی‌استر با عرض 40 میلی‌متر ساخته شده و از استحکام بالایی برخوردار است. پلی‌استر به عنوان یک جنس مصنوعی معمولاً دارای خصوصیات مقاومت به آب، سایش و کشش است. با استفاده از این نوع بند، هارنس در مواجهه با شرایط مختلف فعالیت‌های ایمنی، استحکام و مقاومت لازم را برای جلوگیری از سقوط و فرود احتمالی خواهد داشت.

خرید هارنس راپل فرود rb-40d کایا

یکی از مهمترین نکات در مورد خرید انواع تجهیزات ایمنی، توجه به کیفیت آن است. چرا که انواع مختلف هارنس با قیمت های مختلف در بازار وجود دارند که ممکن است از نظر کیفیت با یکدیکر فرق داشته باشند. برای همین توصیه می شود در خرید انواع تجهیزات ایمنی در درجه اول به کیفیت آن توجه کنید. ضمن اینکه نکات بسیار زیادی وجود دارند که در خرید هارنس راپل فرود rb-40d کایا، بهتر است آنها را مدنظر قرار بگیرید:

  • استانداردها و گواهینامه‌ها: قبل از خرید هارنس راپل فرود RB-40D ، مطممئن شوید که محصول مورد نیاز شما، استانداردها و مقررات ایمنی مربوطه برای جلوگیری از فرود و سقوط های احتمالی را دارد.
  • کیفیت ساخت: مطمئن شوید که هارنس، با استفاده از مواد با کیفیت و فناوری مناسب ساخته شده است. این امر باعث می‌شود که هارنس مقاومت و پایداری لازم در مقابل شرایط سخت کاری و فشارهای زیاد را داشته باشد.
  • سایز و تنظیمات: اطمینان حاصل کنید که هارنس قابل تنظیم برای اندازه بدن شماست و به درستی روی بدن قرار می‌گیرد. همچنین، سیستم بسته شدن و باز شدن آن باید ساده و قابل اعتماد باشد.
  • راحتی و آسانی استفاده: هارنس باید راحت و نحوه استفاده از آن سریع باشد. طراحی شانه‌ها، پشتی و قسمت‌های دیگر باید راحتی لازم را فراهم کرده و به خوبی از کارگران در طول کار حمایت کنند.
  • قابلیت تنظیم و اتصال: هارنس راپل فرود rb-40d کایا باید به گونه ای طراحی شود که امکان تنظیم و اتصال به تجهیزات دیگر مانند کابل‌ها و کشش‌گیرها را داشته باشد، تا بتوانید به طور کامل و بهینه از آن استفاده کنید.

سخن آخر برای هارنس راپل فرود rb-40d کایا

در این راهنما از فروشگاه اینترنتی تجهیزات ایمنی ایمنکس، ما سعی کردیم تمام اطلاعات مورد نیاز برای هارنس راپل فرود rb-40d کایا را مورد بررسی قرار دهیم. این هارنس به عنوان یکی از ابزارهای فرود در بین سایر تجهیزات ایمنی، کاربرد موثری را در جلوگیری از سقوط ناگهانی و نادرست افراد در حین کار را دارد.

فقط در هنکام خرید و انتخاب آن باید به کیفیت ممحصول توجه کنید. ضمن اینکه توجه به نحوه استفاده و نگهداری از آن بر طبق دستورالعمل های سازنده می تواند تاثیر بسیار زیادی در طول عمر محصول داشته باشد.

در خرید اینترنتی هارنس راپل فرود rb-40d کایا بهتر است قبل از آن، نقاط قوت و ضعف هارنس را بررسی کنید. نظرات و بررسی ‌های کاربران قبلی می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند. ضمن اینکه می توانید برای خرید و استعلام قیمت انواع مختلف هارنس و تجهیزات ایمنی با فروشگاه های معتبری مانند ایمنکس تماس بگیرید. مطمئن باشید حفاظت از جان و سلامتی شما، ارزش سرمایه گذاری برای خرید یک محصول باکیفیت و استاندارد را دارد.

سوالات متداول برای راپل فرود rb-40d کایا

1. آیا امکان خرید هارنس راپل فرود rb-40d کایا به صورت اینترنتی و آنلاین از فروشگاه ایمنکس وجود دارد؟

بله! فروشگاه ایمنکس برای جلب رضایتمندی حداکثری مشتریان خود، امکان خرید اینترنتی در سراسر کشور را فراهم کرده است.

2. بهترین کاربرد هارنس راپل فرود rb-40d کایا چیست؟

این هارنس بیشتر برای فرودهای اضطراری کاربرد دارد و می تواند از سقوط نادرست و آسیب های احتمالی آن در حین فرود جلوگیری کند.

3. آیا امکان ثبت سفارش محصولات ایمنی به صورت عمده از ایمنکس وجود دارد؟

بله! شما می توانید کلیه تجهیزات ایمنی مورد نیاز خود را هم به صورت تک، هم گروهی و هم عمده از فروشگاه اینترنتی ایمنکس خریداری کنید.

مشخصات
برند
kaya
دارای استاندارد
ISO 9001: 2008
ساخت کشور
ترکیه
مناسب برای
فرود اضطراری
مدل
RB-40D