کلاه هترمن مدل mk8

کلاه هترمن مدل mk8
قیمت کلاه ایمنی هترمن مدل mk8 به کیفیت و استانداردهای اصلی آن بستگی دارد. برای همین بهتر است در انتخاب کلاه hatterman mk8 به عوامل زیادی توجه کنید.
تخمین هزینه ارسال
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد
قیمت کالا:
390٬000 تومان
معرفی

کلاه ایمنی هترمن مدل mk8 یکی از انواع کلاه ایمنی مهندسی و صنعتی با کاربرد های مختلف و مزایای متنوع است که دارای استاندارد و گواهی نامه های مربوط به تجهیزات ایمنی کار است. کلاه ایمنی مدل MK8 هترمن به گونه ای ساخته و طراحی شده است که مقاومت و توانایی لازم در شرایط محیطی مختلف مهندسی و صنعتی را دارد. از طرفی هم، انواع کلاه ایمنی با رنگ و سایز بندی های مختلف، به عنوان یکی از تجهیزات اصلی در محیط های کار در ارتفاع شناخته می شود که استفاده از آن برای همه کارگران، کارفرمایان و سرپرستان در کار توصیه می شود.

اما خرید کلاه ایمنی فاقد استاندارد و یا عدم استفاده صحیح از انواع تجهیزات ایمنی، ممکن است منجر به بروز خسارت های جانی زیادی شود که جبران همه آنها غیرممکن است. در حالی که خرید تجهیزات ایمنی استاندارد و باکیفیت از فروشگاه های معتبری مانند ایمنکس، می تواند ضامن حفظ سلامتی کارکنان در محیط های پرخطر و حتی کار در ارتفاعات بالا باشد.

مزایای استفاده از کلاه ایمنی هترمن مدل mk8

استفاده از کلاه ایمنی hatterman mk8 در محیط های کاری مهندسی و صنعتی مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها، عبارتند از:

 • کلاه و بند و یراق داخلی این نوع از بهترین برند کلاه ایمنی طرحی يکپارچه و مقاومی در برابر شرایط محیطی دارد. از این رو، این کلاه به راحتی بر روی سر کارگران ثابت باقی می مانند و نمیفتد.
 • مواد تشکیل دهنده پوسته کلاه از Nitrile Butadiene Styrene Acrylo یا به اختصار ABS است. این پلیمر، بالا ترین استاندارد های جهانی را در تولید کلاه ایمنی کار در ارتفاع دارد.
 • فریم داخلی کلاه ایمنی mk8 هترمن، از جنس پلاستیکی نرم است که هم باعث افازیش ایمنی و هم کاربرد راحت کلاه در حین کار می شود. این قسمت از سر کاربر در برابر هرگونه آسیب های احتمالی محافظت می کند.
 • ضربه گیر پلیاسترین در کلاه ایمنی MK8 از سرکاربران در برابر ضربات ها احتمالی جلوگیری می کند.
 • هر دو لایه بیرونی و داخلی این کلاه دارای منافظ تهویه هستند که جریان هوا را بهبود می بخشند و میزان تعریق و گرما را در حین کار کاهش می دهند.

به طور کلی، طراحی و ساخت این نوع از کلاه ایمنی به گونه ای است که می تواند باعث ایمنی و راحتی در حین کار شود.

استانداردهای ایمنی کلاه هترمن مدل MK8

انواع کلاه ایمنی باید دارای استاندارد های ایمنی در محیط های کاری باشند تا بتوانند از آسیب ها و خطرات احتمالی جلوگیری کنند. برخی از مهمترین استانداردهای ایمنی که در طراحی و ساخت این نوع از کلاه ها درنظرگرفته می شوند، عبارتند از:

 1. استانداردهای مرکز تحقیقات ایران
 2. استاندارد ANSI آمریکا
 3. استاندارد CE - EN اروپا

دارا بودن هر یک از این استاندارها نشان می دهد که کلاه مهندسی و صنعتی هترمن مدل MK8 می تواند تضمین کننده سلامت و حفظ جان کارگران در محیط کار باشد.

مشخصات فنی کلاه هترمن مدل mk8

یکی از انواع کلاه ایمنی هترمن صنعتی و یا مهندسی رایج در بازار، مدل mk8 است. برای ساخت آن از مواد اولیه استاندارد و مورد تایید مرکز تحقیقات وزارت کار ایران استفاده شده است. برای همین کیفیت مراحل ساخت کلاه ایمنی مدل MK8 هترمن با توجه به استاندارد های CE و EN اروپا کاملا تایید شده است. استفاده از آن در محیط های کاری باعث افزایش آسایش و امنیت بالای کاربران می شود، چرا که می تواند از آسیب های احتمالی ناشی از سقوط اشیاء و حتی افراد بر روی سر و گردن آنها جلوگیری کند.

طراحی کلاه ایمنی hatterman mk8

انواع کلاه ایمنی mk8 هترمن ، به گونه ای طراحی شدند که در طرفین پوسته آنها، دو کشویی قرار گرفته است. که قابلیت نصب ایر ماف (گوشی صداگیر) را در این قسمت از کلاه برای کاربران فراهم می کند.

بند و یراق داخلی

یکی از مشخصات فنی انواع کلاه ایمنی hatterman mk8، طراحی اختصاصی بند و یراق داخلی آنها است که . بند آنها با 6 نقطه اتکا در داخل کلاه قرار گرفته است. اتصالات آنها به گونه ای است که باعث افزایش ايمنی و آسايش کاربران در حین کار می شود. ضمن اینکه این کلاه ها با دارا بودن رگلاژ های اختصاصی، امکان تنظیم سایز بند را در کمترین زمان ممکن دارند.

عرق گير پيشانی

طراحی و قرارگیری عرق گیر پیشانی در کلاه ایمنی mk8 هترمن از جنس الياف تمام پنبه موسوم به الياف مصری با پوششی از ترکيبات پلی يورتان نرم و متخلخل است. طراحی اختصاصی عرق گیر این کلاه ها باعث تهویه مناسب جریان هوا در حین کار می شود.

علاوه بر آن درقسمت بالایی پوسته کلاه، سوراخ های تهویه هوا یا Ventilation تعبیه شده اند. برای همین کاربران می توانند از این نوع کلاه ها در شرایط آب و هوایی گرم هم استفاده کنند. حتی روزنه‌های کوچکی روی بدنه‌ کلاه هترمن قرار داده شده تا جریان هوا را بهبود ببخشند.

سایز بندی کلاه ایمنی مدل mk8 هترمن

کلاه های ایمنی در انواع سایز های مختلف خیلی بزرگ و خیلی کوچک در بازار وجود دارند. اما ممکن است همه آنها استاندارد مناسب برای محیط های کاری را نداشته باشند. چرا که انواع کلاه ایمنی hatterman mk8، از نظر سایزبندی باید استانداردهای خاصی داشته باشند و به راحتی روی سر کاربران قرار بگیرند. چون استفاده صحیح و مناسب از کلاه ایمنی برای جلوگیری از خطرات احتمالی آن بسیار مهم است.

سایزبندی کلاه ایمنی mk8 هترمن ، باید به گونه ای باشد که قابلیت تنظیم هد بند را داشته تا افراد بتوانند متناسب با سایز سر خودشان، آن را روی سر قرار دهند. ضمن اینکه یک کلاه ایمنی hatterman mk8 استاندارد باید فاصله معین و مشخصی بین پوسته کلاه و سیستم تعلیق برای تهویه درست و مناسب را داشته باشد تا حین کار از عرق زیاد بر روی سر کارگران جلوگیری کند.

لوازم جانبی کلاه ایمنی صنعتی مهندسی mk8

در ساخت انواع کلاه ایمنی hatterman mk8، سعی شده است که انواع مختلفی از لوازم جانبی موثر و کاربردی برای محیط های کاری پرخطر در آن تعبیه شوند. برخی از مهمترین لوازم جانبی کلاه ایمنی صنعتی مهندسی هترمن مدل mk8، عبارتند از:

 • حفاظ گوش یا ایرماف earmuffs
 • عین های ایمنی
 • شیلد محافظ صورت و چراغ

استفاده از این تجهیزات استاندارد در ساخت و طراحی کلاه ایمنی mk8 هترمن ، این امکان را به کارگران و مهندسان می دهد که در شرایط محیطی متنوع بتوانند با اطمینان خاطر کامل از آنها استفاده کنند.

ضمن اینکه برخی از کلاه ایمنی hatterman mk8 دارای تجهیزات بیشتری هستند. به طور مثال انواع کلاه ایمنی لبه دار هترمن مدل mk8 می توانند از پوست و صورت کارگران در برابر نور شدید آفتاب جلوگیری کنند. ضمن اینکه برخی از انواع آنها دارای کانال هایی برای هدایت آب باران هستند.

انواع رگلاژ کلاه ایمنی هترمن مدل MK8

سه نوع رگلاژ برای تنظیم سایز بندهای آن در ساخت و طراحی کلاه های ایمنی هترمن مدل MK8 استفاده شده که مهندسان و کاربران باتوجه به محیط های کاری خودشان می توانند نوع کلاه مورد نظر را انتخاب کنند. عملکرد هر یک از رگلاژ ها در کلاه ایمنی hatterman mk8 عبارتند از:

دکمه ای فشاری

در کلاه های ایمنی هترمن مدل MK8 با دکمه فشاری یا Push Lock برای تنظیم سایز بند داخل کلاه، باید دکمه‌ای که در ناحیه بالای کلاه قرار دارد را فشار دهید. این عمل باعث افزایش یا کاهش اندازه بند کلاه ایمنی متناسب با سایز دور سر شما می‌شود. تنظیم سایز در این نوع از کلاه های MK8 سریع و آسان است و استفاده از آن برای افرادی که نیاز به تنظیمات مکرر کلاه ایمنی دارند، توصیه می شود.

رگلاژ چرخشی

در این نوع از کلاه ایمنی مدل MK8 از هترمن، یک دکمه چرخشی در پشت کلاه برای تنظیم سایز بند آنها قرار گرفته است. با چرخاندن آن می توانید اندازه بند کلاه را تنظیم کنید. ویژگی‌های رگلاژ چرخشی (Well Ratchet) امکان تنظیم دقیق سایز بند، قفل شدن محکم تر، مناسب برای استفاده در شرایط کاری سخت است.

آسان بازشو

این نوع رگلاژها در کلاه ایمنی hatterman mk8، برای تنظیم سریع و فوری سایز بند آنها طراحی شده اند. با کشیدن یک دکمه یا اجازه دادن به یک مکانیزم خاص، اندازه بند کلاه به سرعت تغییر می‌کند. کلاه هترمن با رگلاژ آسان بازشو (Easy Open ) برای کاربرانی که نیاز به تغییر سریع و فوری سایز کلاه خود دارند، بسیار مناسب هستند.

انتخاب بین انواع کلاه ایمنی mk8 هترمن با توجه به رگلاژ آنها بستگی به نیازهای شغلی، فردی و شرایط کاری دارد. به عنوان مثال، در شرایط کاری سخت‌تر، نوع چرخشی ممکن است انتخاب بهتری باشد، در حالی که برای کارهایی که نیاز به سرعت در تنظیم دارند، آسان بازشو گزینه مناسب تری است.

مهمترین کاربرد کلاه ایمنی هترمن مدل mk8

انواع کلاه ایمنی با توجه به نوع رنگ، سایز، کیفیت و طراحی آنها ممکن است کاربردهای زیادی داشته باشند. کلاه ایمنی mk8 هترمن هم از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به نوع طراحی آنها، بهترین کاربرد کلاه هترمن از این مدل به صنایع زیر مرتبط می شوند:

 • برقکاری و برق ساختمان
 • برق صنعتی
 • مخابرات
 • مهندسی
 • عمران و ساختمان
 • مکانیک
 • معدن
 • کشتی سازی و صنایع دریایی
 • صنایع گداخته و کارخانه جات ها

با توجه به انواع کاربرد کلاه ایمنی هترمن، کاربران و مهندسان در هنگام خرید کلاه ایمنی hatterman mk8 باید به محیط کاری و خطرات احتمالی آن توجه کنند.

قیمت و خرید کلاه ایمنی mk8 هترمن

قیمت انواع کلاه ایمنی مهندسی و صنعتی ممکن است با توجه به نوع برند و نحوه ساخت آنها متغیر باشد. ضمن اینکه برخی از فروشگاه های معتبر، می توانند تخفیفات خاصی را برای مشتریان خود در نظر بگیرند.

اما روش های مختفی برای خرید کلاه ایمنی mk8 هترمن وجود دارد که مشتریان می توانند به راحتی روش خرید خودشان را انتخاب کنند. به طور مثال، نحوه خرید اینترنتی کلاه ایمنی در فروشگاه ایمنکس بسیار راحت و بدون هیچگونه دردسری است که مشتریان می توانند با سفارش محصول مورد نیاز خود، آن را در کمترین زمان ممکن و درب منزل تحویل بگیرند.

سخن آخر در کلاه هترمن مدل mk8

انواع مختلفی از کلاه ایمنی با کاربردها و مشخصات مختلفی در بازار وجود دارند. کاربران و مهندسان باید در انتخاب کلاه مورد نیاز خود دقت کافی داشته باشند. چرا که همه نوع کلاه ایمنی برای هر شرایط کاری و آب و هوایی مناسب نیستند. حتی برخی از آنها توانایی محافظت از سر و صورت کارگران را در شرایط محیطی ساده هم ندارند.

یکی از پرکاربرد ترین کلاه ایمنی مهندسی و صنعتی، کلاه ایمنی مدل mk8 هترمن با طراحی و ساخت بسیار منحصر به فرد است که استانداردهای لازم را برای شرایط کار مختلف دارد. استفاده از آن در محیط های پرخطر و حتی کار در ارتفاع می تواند مزایای زیادی داشته باشد. اما مهمترین فاکتور در کارایی این تجهیزات ایمنی، توجه به خرید انواع باکیفیت است که استانداردهای لازم را باید داشته باشد. برای همین توصیه می شود محصول مورد نظر خود را از فروشگاه های تجهیزات ایمنی معتبر مانند ایمنکس خریداری کنید تا از دوام، عملکرد و حتی قیمت آنها مطمئن باشید.

سوالات متداول برای کلاه ایمنی mk8 هترمن

1. آیا کلاه ایمنی مهندسی و صنعتی هترمن مدل mk8، در رنگ بندی های متفاوتی وجود دارند؟

بله! این کلاه ها بسته به کاربردشان در رنگ بندی های سفید، زرد، نارنجی، قرمز، سبز، آبی در بازار وجود دارند.

2. سایز کلاه های ایمنی هترمن با مدل mk8 چگونه است؟

سایز آنها ممکن است از ۵۲ تا ۶۱ سانتیمتر متغیر باشد. ضمن اینکه امکان تنظیم آنها بر روی سر وجود دارد.

3. آیا با خرید اینترنتی کلاه ایمنی مدل mk8 هترمن، می توانیم از ضمانت نامه آن هم استفاده کنیم؟

بله فروش اینترنتی کلاه ایمنی مدل mk8 هترمن دارای گارانتی یکساله است.

مشخصات
ویژگی خاص
"رچت دکمه ای فشاری | رچت آسان باز شو | رچت چرخشی ضربه گیر کف سر نوار تنظیم سایز (53 تا 64 سانتی متر)نوار عرقگیر پیشانی نوارهای نگهدارنده ابریشمی سوراخ های تهویه هوا یا ventilation
جنس بدنه
abs
وزن
300 گرم
دارای استاندارد
EN 397 :2012 تاییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار
مناسب برای
کارگاه های عمرانی و صنعتی
مقاوم در برابر
سقوط و ضربه
مدل
mk8
دارای قابلیت گردش هوا
دارد
جنس پارچه
ابریشم
لبه
دارد
قابلیت نصب تجهیزات
شیلد, چراغ قوه پیشانی, گوشی رو کلاهی, بند زیر چانه
مورد تایید
دارای استانداردهای مرکز تحقیقات ایران، استاندارد ANSI آمریکا و استاندارد CE - EN اروپا می باشد
لوازم جانبی
بند زیر چانه بند یدک کلاه
مناسب برای کار در ارتفاع
هست
عایق برق
نیست
بند
دارد